Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Strzałki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

135 000 zł3 368 m² 40,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na obrzeżach Gostynina z własnym stawem - wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, której połowa to część.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Gostynin

Gostynin(Strzałki + 3 km)

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży 6 działek budowlanych zlokalizowanych w Gostyninie, stanowiących bardzo ciekawą propozycję dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu jednorodzinnego, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tuliska

Tuliska(Strzałki + 10 km)

97 000 zł1 770 m² 54,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam urokliwą działkę położoną w malowniczej miejscowości Tuliska, gmina Szczawin Kościelny. Powierzchnia działki: 1770 m , co daje przestronność i możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Kowal

Kowal(Strzałki + 23 km)

140 712 zł1 599 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę! Działka w Dębniakach- cisza i komfort Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Propozycja dotyczy zakupu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bilew(Strzałki + 22 km)

220 000 zł9 196 m² 23,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntu w Bilewie gm. Łask. Częściowo zadrzewiona, o powierzchni 9196 m 2 w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 226m x 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Swędzieniejewice

Swędzieniejewice(Strzałki + 19 km)

125 000 zł1 268 m² 98,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Swędzieniejewicach Działka o powierzchni około 1250 m 2. Płożona w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Swędzieniejewice na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Janiszewice

Janiszewice(Strzałki + 22 km)

150 000 zł1 586 m² 94,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1586 m2 w miejscowości Janiszewice/ Beniaminów: - numer działki 58/5 - wymiary: 30*50 m - kształt prostokąt - teren płaski - częściowo ogrodzona-.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Konopnica

Konopnica(Strzałki + 13 km)

189 999 zł6 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! uwaga! uwaga! nowa cena! nie trać czasu I życiowej szansy! przyjdź , obejrzyj , zarezerwuj! Oto działki położone we wsi Konopnica , gmina Konopnica , powiecie wieluńskim. Konopnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowosiedliny

Nowosiedliny(Strzałki + 23 km)

320 000 zł15 800 m² 20,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę z linią brzegową w zakolu rzeki Narew ( 144 m linii brzegowej) o powierzchni 15 800 m2 w miejscowości Nowosiedliny gmina Miastkowo 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Zduńska Wola

Zduńska Wola(Strzałki + 19 km)

2 800 000 zł15 309 m² 182,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki inwestycyjne w Zduńskiej Woli z dwoma niezależnymi wjazdami. Poszukuję inwestorów zainteresowanych budową marketu lub hali czy innego obiektu. Do sprzedaży jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bobrowniki

Bobrowniki(Strzałki + 9 km)

75 000 zł1 800 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1800 m (18a) , zlokalizowaną w miejscowości Bobrowniki, gmina Sieradz. Działka jest idealną propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Strzałki

Strzałki,mazowieckie

300 000 zł21 600 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z działką rolną*** Szukasz dużych działek? Mamy dla Ciebie działki o pow. 2,16ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Strzałki

Strzałki,łódzkie

180 000 zł20 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni niespełna 2 ha położona w miejscowości Strzałki w powiecie sieradzkim, gm. Burzenin. Doskonałe miejsce dla osoby poszukującej miejsca.